امور زنان و خانواده

نشست مشترك معاون توسعه مديريت، حقوقي و امور مجلس و مديران اجرايي با کمیته هماهنگی امور زنان و خانواده سازمان حفاظت محيط زيست

اين جلسه با حضور معاون توسعه مديريت، حقوقي و امور مجلس، رئيس مركز برنامه، بودجه، فناوري اطلاعات، بازرسي و مديريت عملكرد، رئيس مركز توسعه منابع انساني و پشتيباني، مشاور و اعضای كميته هماهنگی امور زنان و خانواده در دفتر زنان و خانواده سازمان برگزار شد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، در ابتدای جلسه مشاور امور زنان و خانواده سازمان، ضمن خیر مقدم به مهمانان جلسه، با اشاره به عملكرد حوزه زنان در سال ٩٨ شرحي از برنامه‌هاي طرح ريزي شده جهت اجرا در سال ٩٩ را ارائه و تاكيد شد در سال جاري حوزه زنان و خانواده سازمان حفاظت محيط زيست برنامه‌ها و اقدامات اجرايي خود در سال 99 را بر اساس شاخص‌های تعیین شده در مواد 101 و 102 برنامه ششم توسعه، سند راهبردی توانمندسازی و ارتقای مشارکت زنان و خانواده سازمان و تجربیات برنامه‌های عملیاتی سال 98 تدوین کرده است.
سالار آملي شرحي از درخواست‌هاي حوزه زنان و خانواده سازمان را مطرح كه  پيش بيني اعتبارات لازم در بودجه سنواتي سازمان در اجراي برنامه‌هاي ستاد ملي زن و خانواده موضوع بخشنامه مورخ ٩٩/٢/٢ معاون اول رييس جمهور و ارتقای جایگاه مشاورین امور زنان و خانواده ادارههای کل محیط زیست استان‌ها  از جمله آن‌ها بود .
 در ادامه، اصغر دانشيان- معاون توسعه مديريت، حقوقي و امور مجلس بيان داشتند در جمهوري اسلامي ايران بسترسازي مناسبي جهت حضور همه زنان در فعالیت‌های مختلف فراهم شده است. خوشبختانه ما در سازمان حفاظت محيط زيست بانوان توانمند و موثري در پست‌هاي مختلف داريم. با نگاه مثبت رياست محترم سازمان به انتخاب بانوان شايسته و توانمند، در حال حاضر حدود ٣٧ درصد از پست‌هاي مديريتي سازمان به بانوان اختصاص يافته كه انشالله اين درصد را در سال جاري افزايش خواهيم داد.
او همچين ضمن تاكيد بر همكاري و توجه ويژه مديران اجرايي سازمان به پيشبرد اهداف و برنامه‌هاي امور زنان و خانواده بيان داشت در جلساتي كميته سرمايه انساني سازمان از نماينده امور زنان و خانواده سازمان نيز به عنوان یکی از اعضای این کمیته، دعوت بعمل خواهد آمد.
در ادامه جلسه، پازندی- رئیس مرکز برنامه، بودجه و فناوری اطلاعات و حسینی- مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی در پاسخ به سوالات طرح شده از طرف اعضای کیمته هماهنگی، توضیحاتی ارائه کرد.
در اين جلسه تقدير نامه دكتر كلانتري معاون رئيس جمهور و رياست سازمان حفاظت محيط زيست به وسیله معاون توسعه مديريت، حقوقي و امور مجلس،  به سيده مريم محمدي بانوي ایثارگر سازمان حفاظت محيط زيست اعطاء شد.
بيشتر
سال ۱۳۹۹  سال جهش تولید